E-shop s luxusním spodním prádlem

Proč nakupovat u nás

Nakupujte kvalitu přímo od výrobce

  Nakupujte kvalitu přímo od výrobce

 

Hledáte kvalitní spodní prádlo? Česká značka Werso® splňuje nabídku luxusních materiálů a krajek západoevropských výrobců. Zboží je kvalitně ušito na nejmodernějším strojovém vybavení. Exkluzívní modely poskytují komfortní nošení příjemností špičkových materiálů a perfektním zpracováním modelů. Spokojeni jsou i ty nejnáročnější zákazníci.

 

 

Nákup v klidu se zárukou výměny do 30ti dnů

  Nákup v klidu se zárukou výměny do 30ti dnů

 

Výhodou nákupu je možnost pořídit si vysoce luxusní značkové výrobky Werso® v klidu domova po celých 24 hodin dle Vašeho času. Pokud Vám výrobek nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 14. dnů se zárukou vrácení peněz. Na výměnu velikosti či změnu modelu máte celých 30 dnů.

 

 

Nabídka luxusu i v nadměrných velikostech

  Nabídka luxusu i v nadměrných velikostech

 

Značka Werso® je jedním z mála výrobců, kteří vyrábí ty nejluxusnější modely i v okrajových velikostech za velmi příznivé ceny. U více modelů podprsenek máte k dispozici přes 50 velikostí. V nabídce jsou běžně modely od 65 do 125ti cm, košíčky od velikosti A až do P.

Navíc tyto modely jsou ušity s velkým ohledem na potřebu žen s velkými velikostmi ňader a poskytují jim perfektní oporu se zachováním přirozeného tvaru poprsí. Umí prsa vytvarovat z podpaží dopředu a rovněž dokáže udržet i povolená prsa v žádoucí zpevněné poloze.

 

Novinky po celý rok

   Novinky po celý rok

 

Na novinky u nás čekat dlouho nemusíte. Nabíhají průběžně celý rok. Doplňují se nejžádanější modely o vyprodané velikosti, rozšiřuje se nabídka barev a velikostí. Firma Werso® je v přímém kontaktu se svými zákazníky a umí rychle reagovat na jejich potřeby a módní světové trendy.

https://www.werso.cz/podprsenky-2.html?f%5B%5D=&f%5B%5D=&f%5B%5D=&t%5B%5D=2&filtr=filtrovat

 

Navštivte naší firemní prodejnu

 

Werso s.r.o.

Nádražní 1120

511 01 Turnov

Otevírací doba

   PO - PÁ: 9,00 - 17,00

Tel: 774 659 513

 

 

 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách a akcích ?

2024 © Werso - výrobce spodního prádla. All Rights Reserved.
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.