E-shop s luxusním spodním prádlem

Dodání zboží

Termín dodání zboží

Dodací lhůta v České republice je zpravidla do 24 hodin, pokud je objednávka přijata do 12.00 hodin. Jinak může být zboží dle situace zasláno nejpozději následující pracovní den.

Způsob dodání zboží, doprava

Zboží je dodáváno Českou poštou jako obchodní balík na dobírku. Cena poštovného je jednotná 159,- Kč, zbytek doplácí firma Werso. Balné neúčtujeme.

Dobírka - zákazník platí zboží při převzetí a od doručovatele si může vyžádat písemný doklad o zaplacení.

Platba předem na účet - zákazník zaplatí předem na účet a zboží je mu po přijetí platby neprodleně odesláno. V tom případě zaplatí poštovné 99,- Kč. K evidenci se využívá elektronického bankovnictví. Čekejte až na naši konečnou fakturu ze systému účetnictví, kterou Vám neprodleně zašleme e-mailem k proplacení!!!

P Ř I   D O D Á V C E   Z B O Ž Í   nad  1 990,- Kč  není poštovné účtováno. (Platí pouze pro dodání v České republice.)

 

Dodávka zboží na Slovensko

Termín dodání zboží je 2 až 3 pracovní dny. Poštovné je účtováno individuálně od 289 - 299 Kč. Faktura je vystavena v EUR. Zboží nelze poslat na dobírku, musí být předem uhrazeno na náš eurový účet u Fio banky. Po obdržení platby (internetové bankovnictví) neprodleně zboží odesíláme společností INTIME.

Posílání do ostatních zemí se řeší individuálně.

Chcete být pravidelně informováni o novinkách a akcích ?

2022 © Werso - výrobce spodního prádla. All Rights Reserved.
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.