E-shop s luxusním spodním prádlem

Miss Liberecký kraj - napsali o nás:

Finalistky se představí v luxusním spodním prádle značky Werso

 

F. X. Šaldy i luxusní spodní prádlo ryze české značky Werso. Ta se pro letošek stala partnerem projektu. A my vám přinášíme rozhovor s její majitelkou, Jiřinou Matoušovou, která stojí za výjimečným designem všech podprsenek, kalhotek, korzetů a dalších vybraných kousků.

Proč jste se rozhodla podpořit soutěž Miss Liberecký kraj?

Oslovila mě ředitelka soutěže, paní Novotná, a jelikož bydlím v Libereckém kraji a mám zde i firmu, konkrétně v Turnově, dlouho jsem neváhala. Dalo by se říci, že jsem takovou patriotkou našeho kraje, takže jsem byla moc ráda, že mohu podpořit regionální soutěž.

Jaká by podle vás měla být vítězka soutěže Miss Liberecký kraj?

Krása není pouze o vizáži. Kromě toho, že by vítězka měla mít pozitivního ducha, určitě by se neustále měla rozvíjet, ať už po studijní stránce nebo té pracovní.
Rozhodně není důležité, aby se dívky v budoucnu živily modelingem, spíše jde o to někam se posunout, naučit se na sobě pracovat.

Finalistky se na galavečeru představí ve spodním prádle Werso. Na co všechno se můžeme těšit?

S dívkami jsem se setkala osobně, abych se s nimi seznámila a mohla jim vybrat ten nejvhodnější model – střih, barvu, pojetí. Jednotlivé modely potom doplním decentní sukénkou.

Jak dlouho spodní prádlo navrhujete?

K návrhářství jsem měla vždy blízko, jako malá jsem šila na panenky, posléze pro sebe a rodinu.
Nicméně v roce 2000 jsem pracovala jako obchodní ředitelka pro jednu firmu se spodním prádlem a už tam jsem jim začala „povídat“ do výroby. Sama jsem vybírala materiály, rozhodovala, jaké modely se budou šít. O čtyři roky později jsem založila vlastní značku Werso, kde se můžu realizovat naplno.

Z jakých materiálů šijete?

Z krajky i hladkých materiálů. U obojího preferuji tu nejvyšší kvalitu.
Prádlo po nošení a vyprání musí vypadat co nejdéle jako nové, musí být na těle příjemné.

Navrhujete si modely sama?

Ano, sama. Je to jedna z mých nejoblíbenějších činností včetně výběru krajek, materiálů, zdobných prvků. Samotné vzorky vytváříme již s konstruktérkou střihů.
Právě střihy jsou u podprsenky velmi důležité, protože u některých modelů šijeme až 80 velikostí.

Umí dnešní ženy nosit spodní prádlo – např. odvážnější? Nebojí se ho?

Já myslím, že se nebojí. Někdy jsem až překvapená, jaké sexy prádlo nosí dnešní ženy i v běžných dnech. Jinak ale z hlediska padnoucího prádla děláme velkou osvětu a zákaznice jsou za to rády a hodně se nám vrací. Navíc u nás si vyzkouší špičkovou kvalitu materiálů a dokonale padnoucí střihy, v kterých jim je dobře a navíc dokonaleji vypadají i v oblečení. Mnohé zákaznice, jakmile Werso poznají, preferují již pouze naši značku, což nás samozřejmě moc těší.

Jaké spodní prádlo kupují muži svým něžnějším polovičkám?

Pánové většinou preferují krajky. Nejvíce sázejí na černou, červenou a bílou barvu. Jsou odvážnější, ženy kolikrát dají přednost jen praktičnosti.

Na trhu jste od roku 2004. Zaznamenala jste nějaké změny v trendech?

Jednoznačně. V roce 2004 jsme šili nejvíce podprsenky o velikosti 75 B, „céčko“ a „déčko“ už bylo něco. Nyní jsou zcela běžné velikosti D, E, F a vyšší. Obvody u nás najdete od 65 – 125 cm, košíčky od A - L. Navíc, pokud se dnes žena rozhodne pro luxusní prádlo, zaměřuje se při koupi také na detaily – rozhodují dokonalé vzory i nejrůznější zdobné prvky a rafinované střihy, které vyniknou a podtrhnou ženskost.

Prozradíte nám, jak správně nakoupit a nosit spodní prádlo? Kolikrát se v tom totiž dělají chyby.

Ze všeho nejdříve bych chtěla říci, že je velmi důležité, aby zákaznice nakupovaly prádlo ve specializovaných prodejnách nebo u prověřeného výrobce. Je to jak ze zdravotního hlediska, tak i kvůli tomu, že jim zkušená prodavačka pomůže se správným výběrem. A dobře padnoucí podprsenka umí opticky ubrat i několik kil.

Nové prádlo by se mělo kupovat napevno. Každá látka teplem těla povolí, a kdyby si dáma již zakoupila prádlo pohodlně volné, tak jí začne obvod podprsenky cestovat nahoru ke krku, což není žádoucí, obvod totiž musí zůstat v pravém úhlu.

Co se košíčků týče, ty musí kopírovat celé prso, nadnášet jej a končit v podpaží, kostice se nikde nesmí do ňadra vrývat.

Kde všude máte obchody?

Podnikovou prodejnu s poradnou máme v Turnově a značku prodávají kvalitní prodejny po celé republice, dodáváme i do zahraničí. Vlastníme i e-shop www.werso.cz

Býváte i Vy ve styku se zákazníky?

Vedle firmy máme podnikovou prodejnu. Často do obchodu zajdu, a když je přítomen zákazník, neodolám a poradím mu. Dále na veletrzích, výstavách a různých akcích.

Jste česká značka? Slyší na to zákaznice?

To víte, že slyší. Hodně oceňují i náš osobní přístup a poradenství. Jsme již taková „velká rodina Werso.“

www.werso.cz

Chcete být pravidelně informováni o novinkách a akcích ?

2024 © Werso - výrobce spodního prádla. All Rights Reserved.
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.