E-shop s luxusním spodním prádlem

O firmě

 

Přední český výrobce luxusního spodního prádla, prestižní česká značka Werso® úspěšně působí na našem i zahraničním trhu již od roku 2004. Majitelka a zároveň návrhářka firmy Jiřina Matoušová uvádí několikrát do roka nové kolekce plné svůdných modelů spodního prádla, korzetů, nočních košilek …

Česká značka Werso® je vyhledávaná pro svou výjimečnost a špičkovou kvalitu zpracování, luxusní zejména francouzské materiály nejlepších výrobců a velkým rozsahem perfektně padnoucích velikostí od 60 do 125 cm, košíčků od velikosti A do K. Výrobky poskytují vysoký komfort při nošení – podprsenky, kalhotky, šortky, tanga, košilky, korzety, legíny… vše v exkluzívní světové kvalitě. Proto je také vyhledávaná i u těch nejnáročnějších zákaznic.

Pro své nádherné modely se značka Werso® opakovaně stala značkou spodního prádla českých andílků TOP SECRET, kde mezi stovkou luxusních modelů Werso® byla předvedena také DIAMATOVÁ PODPRSENKA WERSO v hodnotě celých 60 milionů korun. Jedná se o nejdražší model předvedený jak u nás, tak i v celé Evropě.

Tvářemi značky prošly přední české modelky: Lenka Taussigová-Kocmanová, Šárka Mohorková, Hanka Mašlíková a v současné době půvabná Kateřina Votavová, která byla zvolena časopisem Exquire mezi dvacet nejkrásnějších žen světa (je také držitelkou titulu nejkrásnější česká modelka Playboy). 

Modely Werso® můžete vidět na prestižních módních přehlídkách a modelkách a soutěžích krásy. Novinky jsou pravidelně prezentovány na mezinárodním veletrhu Styl Brno, kde je můžete vidět ve stánku i na mole.

 

 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách a akcích ?

2024 © Werso - výrobce spodního prádla. All Rights Reserved.
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.